СТОРІНКА У РОЗРОБЦІ

Vegan Society Ukraine / veganohooligano.com.ua – співтовариство, розвиток якого не мислимий без безпосередньої праці та підтримки його учасників. Якщо ви веган, або ще ні, але ваші розум і серце бажають змін і ви готові приєднатися до команди перекладачів, літературних редакторів, дизайнерів, програмістів, адміністраторів напрямків, менеджерів магазину, авторів статей, модераторів дошки оголошень, психологів, консультантів-дієтологів, кухарів і промоутерів, лідерів або активних учасників волонтерських команд по роботі з організаціями із захисту обділених верств населення і тварин на долю яких випали найтяжкіші страждання, ласкаво просимо до груп!

vk –
fb –

Там ми роздаємо завдання, модеруємо процеси, ділимося ідеями щодо розвитку проекту та веган руху в Україні в цілому і просто відчуваємо плече друга, що глибоко і ясно усвідомив межу, за якою починається кривава, бездумна і безсердечна жорстокість.

Vegan Society Ukraine / veganohooligano.com.ua – за суспільство рівноправності всього живого, за мир, співчуття та діалог. Ласкаво просимо. Добро пожаловать. Welcome.

Процес покращення людства триває. Все більше людей, стає веганами. докладатиме зусиль, щоб тримати вас в курсі цих подій.