Правда про тваринне молоко

– це природно
animal-milk-truth1

Коров’яче молоко – хоча широко рекламується його користь – не настільки необхідний продукт, як переконують нас його виробники.

Наукові дослідження щодо складу та доцільності вживання молока інших ссавців демонструють, що воно містить багато компонентів, які можуть шкодити нашому здоров’ю; у тому числі гормони, фактори росту, тваринний білок, насичений жир і холестерин. До 400 мільярдів соматичних (гнійних) клітин є дозволеною нормою на літр молока. Вживання молочних продуктів пов’язують із раком грудей, кишечника, яєчників і простати, а також діабетом, астмою, розладами травлення та багатьма іншими захворюваннями. Науковців, дієтологів і фахівців з охорони здоров’я дедалі більше цікавлять і турбують негативні наслідки вживання молочних продуктів для здоров’я людини.

– це неприродно
animal-milk-truth2

Упереджені заяви виробників молокопродуктів щодо користі молока завдяки вмісту кальцію занадто примітивні. Коров’яче молоко не є природним харчовим продуктом для людини; ми – єдині ссавці, які вживають його не лише в грудному віці та єдині, хто вживає молоко інших тварин.

Оскільки наукові дослідження спростовують переконання про користь молочного раціону, настав час усім нам уважніше придивитися до того, чим ми наповнюємо свій організм і який вплив це має на наше здоров’я. Особливої уваги заслуговує застаріла теза про те, що коров’яче молоко є найкращим джерелом кальцію: це твердження правдиве для телят, однак люди – як дорослі, так і діти – краще засвоюють кальцій з інших джерел, зокрема з броколі, браунколю (листової капусти), інших різновидів зелених листових овочів, а також із горіхів і деяких сухофруктів. Молочні продукти пов’язані з раком, захворюваннями серця, діабетом і ожирінням, тож недивно, що багато людей відмовляються від молока з метою покращити здоров’я.

– умови виробництва на фермах
animal-milk-truth3

Поширені запитання: докладніше

Що таке кальцій?
Чи можна отримувати достатньо кальцію з веганської дієти?
Молоко – натуральний продукт, чи не так?
Хіба дітям не потрібне молоко для кальцію?
Хіба не з молока ми отримуємо переважну кількість кальцію?
Хіба коров’яче молоко не захищає від остеопорозу?
Яким чином тваринний білок сприяє втраті кальцію?
Що таке «непереносимість лактози»?
Що викликає алергію на молоко?
Який зв’язок між коров’ячим молоком і діабетом?
Наскільки легко засвоюється кальцій?
Які інші речовини сприяють засвоєнню кальцію?
Висновки

– жива істота приречена на життя без волі

animal-milk-truth4

за матеріалами: milkmyths.org.uk

Comments are closed